My Little Pony Celebration

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 17 MB
  • Version 1.0.0
  • Dil Türkçe
  • Firma Hasbro Inc.
My Little Pony Celebration mobil oyununda renkli ve eğlenceli bir mobil oyun oynayabilirsiniz.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuza ücretsiz olarak çocuklarınızın oynaması için indirebileceğiniz My Little Pony Celebration mobil oyununda sevimli ponyler ile eğlenceli partiler vereceksiniz. Davetler için posta kutunuzu kontrol edin ve ardından sanal çay partileri, oyunlar ve resimler için diğer pony karakterleri ile bir araya gelin. 

Çocuklarınız My Little Pony Celebration mobil oyunu içerisinde vakit geçirirken hem çok eğlenecekler hem arkadaşlık kavramlarını geliştirecekler. Pony arkadaşlarınıza hizmet edebileceğiniz pasta, elma ve diğer ikramlar gibi çeşitli lezzetli Ponyville yiyecekleri ile sanal bir çay partisine katılabilirsiniz. Kendinizi pony dünyasında bulacak ve renkli ögeler eşliğinde eğlenceli anlar yaşayacaksınız. 

Oynarken daha fazla kilidini açarak daha fazla pony ile bir araya gelebilirsiniz. Arkadaş grubunuzu genişleterek daha eğlenceli bir arkadaş grubu oluşturabilirsiniz. Akıllı cep telefonunuzda birbirinden güzel ponylerin bulunduğı bu muhteşem oyunu indirerek sıkılmadan vakit geçirebilirsiniz. Oyunun her anı çocuklarınızı oldukça eğlendirecek ve daha fazla mücadele ederek daha fazla ponye sahip olmak için çabalayacaksınız. 

My Little Pony Celebration indir
DİĞER SÜRÜMLER