My Little Pony Celebration

Rol Yapma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 480.4 MB
  • Version 1.1.5
  • Dil Türkçe
  • Firma Hasbro Inc.
IOS cep telefonunuza ücret ödemeden indireceğiniz My Little Pony Celebration oyununda eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

My Little Pony Celebration mobil oyunu özellikle kız çocuklarının hayal dünyalarına yönelik içerikler ile tasarlanmış başarılı bir mobil oyundur. Oyunda sevimli çizgi fil karakterleri olan Ponyler ile oynayacaksınız. Her gün eğlenceli partiler verecek ve ponyler ile keyifli vakit geçireceksiniz. Renkli ögeleri kaçırmadan çocuklarınızla birlikte eğlencenize bakın. 

Sanal oyunları olmayan bir parti olmaz ve her Pony onun favorisi olacaktır. Daha fazla oyun ve daha fazla içerikler için puanları toplayarak  oyun kilitlerini açın. Gününüzü hatırlamak için partiyi favori Ponies temalı bir fotoğrafla bitirebilirsiniz. Sevimli Pony grubunu bir araya getirerek her gün ayrı bir çay partisi gerçekleştirebilirsiniz. 

Akıllı cep telefonunuzda oynayacağınız My Little Pony Celebration mobil oyunu çocuklarınızı oldukça keyiflendirecek bir rol yapma oyunudur. Pembiş temalar ile eğlencenin adını Ponyler ile değiştirebilirsiniz. Tüm Ponyville sürprizlerini keşfetmek için oyunda başarılı bri yol izleyin. Her pony sizi daha da heyecanlandıracaktır. Çocuklarınızın vakit geçirmesi için sizde My Little Pony Celebration mobil oyununu IOS  cihazınıza indirin.

 

My Little Pony Celebration indir
DİĞER SÜRÜMLER